Mobilne laboratorium Lata z Radiem w Łomży

26 lipca 2017 6:38 0 komentarzy

Strefa wiedzy, tajemnice starych lamp, warsztaty a przede wszystkim duża dawka dobrej zabawy! Myślisz, że lampa naftowa to przeżytek? Nic bardziej mylnego! Przekonaj się, jak bardzo zrewolucjonizowała ona dzisiejszą rzeczywistość. Impreza odbędzie się w okolicach Parku Jana Pawła II przy ul. Zawadzkiej w godzinach 16:00 – 20:00

Być jak Ignacy zaprasza do Mobilnego Laboratorium podczas pikniku Lata z Radiem. Będzie to z pewnością czas doskonałej zabawy nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Podczas Lata z Radiem będzie można poznać nie tylko właściwości gazów i płynów, ale także jednym dmuchnięciem napełnić kolorowe torby Bernoulliego, sprawdzając jak wysoko się wznoszą, po wyrzuceniu w powietrze.

Ziewanie podczas nauki? Nic podobnego! Na jednym ze stanowisk odbędzie się prawdziwe show z użyciem kolorowych płomieni, potocznie zwanych Ogniami Bengalskimi. Z kolei na wszystkich przyszłych inżynierów czekać będzie makieta, na której będzie można odkryć złoża ropy oraz zaplanować najbardziej opłacalną metodę jej transportu do zakładu przetwórczego.

Brzmi dobrze, prawda? To już czas by i Twoje dziecko wzięło udział w fascynującej przygodzie, która wzbudzi w nim pasję do nauki i z pewnością da wiele radości. Do zobaczenia w autobusie Ignacego w Łomży!

 

Tags:

Autor: admin1

Wyświetlenia: 540

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133