Acid Drinkers ponownie w Łomży!

26 lutego 2017 9:40 0 komentarzy

Od samego początku koncertu w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych wiadomo było, że lekko nie będzie. Projekt Patryoci i SIQ, rozgrzali publiczność na maksa, a brzmienie wydobywające się z głośników robiło wrażenie!

„Pampeluna 4P” to wyjątkowe połączenie dwóch muzycznych światów, które na scenie przeradza się w istny wulkan energii. Ciężkie gitarowe granie okraszone jest hiphopowym wokalem, a wszystko to dopełnia dawka wiedzy na temat historii naszego kraju.

Piosenki SIQ opowiadają o niegrzecznych chłopakach i dziewczynach, o tym co nas wkurza i o tym co zachwyca. To taki nieznośny rokendrol. Niby trochę punkowy, ale jednak bardziej rokendrolowy – jak o sobie piszą.
W Acid Drinkers  niedawno doszło do zmiany drugiego gitarzysty. Jankiela zastąpił Bobby, który dał się poznać w zespole Corruption. Ta konfiguracja uleżała światło dzienne na żywo w styczniu i trzeba powiedzieć dają radę. To był koncert pełen energii i mocnych brzmień, które można usłyszeć na krążku “PEEP Show” co po w rozwinięciu znaczy Paralysing, Expansive, Energetic Power Show. Płyta miała premierę we wrześniu, a fani w Łomży znają ją doskonale!

Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak.

Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To jest najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection – zapowiadał materiał Titus.  

Jak było naprawdę? Naszym zdaniem zespoły zaprezentowały się tak jak oczekiwała tego publiczność. można to zaobserwować w naszej relacji wideo i foto.

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 339

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133