Adam Kalinowski zostaje w Idolu!

12 kwietnia 2017 21:59 0 komentarzy

To była fascynująca rywalizacja z której Adam Kalinowski wyszedł obronną ręką dzięki głosom widzów telewizji Polsat. Pochodzący z Łomży Adam w odcinku na żywo wykonał utwór “Sweet Child O’Mine” zespołu Guns’n’Roses. To było świetne wykonanie, podobało się nie tylko jury ale również telewidzom, którzy zdecydowali, że zostaje w programie!

Scena nie powinna być dla niego czymś przerażającym, ponieważ ma za sobą chociażby koncert na poprawinach irlandzkiego małżeństwa w Sopocie na plaży i granie na monachijskiej starówce. Przy tym scena Polsatu była dla niego przysłowiową “pestką”. Adama będziemy mogli posłuchać również na żywo, podczas  finału łomżyńskiego “Motoserca”, 6 maja na Starym Rynku w Łomży.

Adam ma 22 lata, pochodzi z Łomży, a od trzech lat mieszka w Trójmieście. Studiuje ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie jest na trzecim roku. Chodził do gimnazjum i liceum katolickiego, gdzie należał do szkolnego zespołu Soli Deo, z którym przez 6 lat grał cykliczne koncerty dla szkoły, na okolicznych festynach oraz wydarzeniach kulturalnych miasta. Trenował 8 lat karate, ale zrezygnował ze sportu na rzecz muzyki. Należy do zespołu W8 z którym koncertuje, głównie w Trójmieście i okolicach. Grupa stara się nagrać płytę z autorskim materiałem hardrockowym. Od paru lat jest w stanie utrzymać się z muzyki. Grywa również na tzw. streecie, co zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony przechodniów. Interesuje się historią, polityką, ekonomią i tym co się dzieje na świecie. Zdarza mu się również rysować. Uwielbia czytać książki. Jest ogromnym fanem J. R. R. Tolkiena oraz Terry’ego Pratchetta. Pracuje w radiu studenckim Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie kiedyś prowadził audycję muzyczną, a aktualnie zajmuje się reporterką i nagrywaniem jingli. Nagrywa również dźwięki jako lektor – czytamy o Adamie na stronach programu Idol

Fot. Fremantle Media Polska fot. Wojciech Kurczewski.

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 625

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133