Agresywny kierowca, wymuszenie TAXI i wściekła jazda pandą w Łomży

22 kwietnia 2017 9:57 1 komentarz

Codziennie po drogach Łomży i regionu jeżdżą tysiące aut. Praktycznie każdego dnia dochodzi do stłuczek i kolizji. Jeszcze częściej dochodzi do niegroźnych nieporozumień między kierowcami, jednak agresja bezpośrednio wyładowana na innych uczestnikach ruchu drogowego to rzadkość.

Każdemu kierowcy może zdarzyć się chwila słabości za kierownicą. Najczęściej za błędy płaci się karę w postaci mandatu karnego. Czasami wykroczenia są drobne, takie jak niedostosowanie się do znaku zakaz postoju, czasem poważniejsze- jak przejechanie na czerwonym świetle. Jednak w przypadku opisanym poniżej przez naszego czytelnika chodziło o coś zupełnie innego.

Do naszej redakcji wpłynął film od czytelnika, który był zbulwersowany sytuacją na drodze, zaistniałą na ul. Senatorskiej przy III LO. Jego zdaniem agresja, którą wykazał się kierujący osobowym autem, przeraziła nie tylko kierowcę auta dostawczego, ale i przechodniów, a była zupełnie niepotrzebna i zasługuje na napiętnowanie. Co zdenerwowało kierowcę tak bardzo, że wyszedł z auta i uderzył w drzwi drugiego pojazdu? Wymiany słów możemy się tylko domyślać, a przecież wystarczyłaby odrobina cierpliwości, życzliwości i dobrej woli, by każdy z kierowców spokojnie odjechał w swoją stronę.

Jak Wy reagujecie w stresujących sytuacjach na drodze?

Do nie do końca zrozumiałych sytuacji kierowców dochodzi na drogach Łomży praktycznie, każdego dnia. Jednak w XXI wieku dzięki coraz częściej instalowanych w samochodach kamerkach, takie “wyczyny” widzą światło dzienne w internecie.

Przykładem są kolejne dwa filmy zaprezentowane niżej. Na jednym z nich widzimy co najmniej dziwne zachowanie kierowce taksówki, na drugim fiat panda w ostatniej chwili zjeżdża z ronda Solidarności.

 

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 2907

1 komentarz

 • szybki zdzich says:

  Z debili nie ma żartów

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Kursy walut

  Instagram

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133