Funkasanki z szansą na “Debiuty” w Opolu!

25 kwietnia 2017 8:56 0 komentarzy

Trwają eliminacje do Opolskich Eliminacji do Debiutów 2017 organizowanych jak co roku przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Do drugiego etapu eliminacji zakwalifikowali się Ania i Przemek z Łomży, czyli duet Funkasanki!

Wyłonionych w pierwszym etapie przez pracowników Działu Organizacji Imprez oraz Dyrekcję NCPP zostało 10 wykonawców. Następnie oceniać ich będzie jury w składzie: Mela Koteluk, Piotr Stelmach, Krzysztof Dominik, Rafał Poliwoda oraz publiczność. Artysta, który otrzyma najwięcej punktów, wystąpi w konkursie Debiuty 54. KFPP w Opolu.

Na konkurs nadesłanych zostało ponad 200 piosenek. Wszystkie utwory musiały być autorskie i zaśpiewane po polsku. Teraz wszystko w rękach i uszach jury oraz publiczności. Droga publiczności, możecie głosować na swojego faworyta do 5 maja.  Zapraszamy do głosowania ncpp.opole.pl/debiuty2017/glosowanie/

Funkasanki – duet powstały w 2015 w Polsce wschodniej, obecnie tworzący w Warszawie. Muzyka Funkasanki balansuje pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi – od popu, przez muzykę alternatywną, aż po szeroko pojętą elektronikę. Koncerty zespołu porywają publiczność przede wszystkim dobrą atmosferą, a piosenki brzmią słuchaczom w głowach jeszcze wiele dni później… Duet od początku istnienia zagrał już kilkadziesiąt koncertów m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Koszalinie, Białymstoku, a klubowa trasa koncertowa w 2016 spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności. Obecnie Funkasanki jest w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty, a wyświetlenia piosenek na YouTube przekroczyły 15 000.

 

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 452

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133