Hunter wystąpi przed publicznością w Łomży!

10 marca 2017 6:45 0 komentarzy

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej “NieWolnOść”, której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory, ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo, są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta, aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiają się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy. Jak gra Hunter i jak potrafi rozgrzać publiczność podczas swojego show, można zobaczyć w kilku zdjęciach wykonanych na Przystanku Woodstock przez naszego fotografa.

Przed występem gwiazdy wieczoru zagra EmpatiC z Ostrołeki. Zespół powstał w grudniu 2005 roku w Ostrołęce, a jego muzykę można określić jak metal z pogranicza deah i thrash metalu. EmpatiC obecnie związany jest austryjacką wytwórnią Terrasound Records i ma na swoim dorobku dwa albumy studyjne – ‘Gods of Thousand Souls’ z 2010 oraz ‘Ruined Landscape’ z 2014. W tym roku zespół obchodzi XII lecie istnienia.
Więcej info o zespole znajdziecie na www.facebook.com/empatic.info oraz www.empatic.com

Data: 26.03.2017
Miejsce: MDK-DŚT, Klub Pop Art., ul. Wojska Polskiego 3
Start : 18:00
Bilety w przedsprzedaży do 24.03 : 40 pln / MDK-DŚT i Galeria Pod Arkadami
Bilety w dniu koncertu : 50 pln
Support : EmpatiC

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 200

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133