II Łomżyńskie Święto Komunikacji Miejskiej impreza już w piątek!

24 maja 2017 6:28 0 komentarzy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic  w najbliższy piątek 26 maja na ul. Spokojną 9 (baza MPK) na organizowaną po raz drugi, pod patronatem Pani Poseł Bernadety Krynickiej i Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego imprezę plenerową „Święto Komunikacji Miejskiej”.

Jak informuje MPK w planach jest szereg zabaw, konkursów i występów. Będzie można posłuchać zespołu Senior Vita”, wystąpi Adam Kalinowski – uczestnik tegorocznej edycji „Idola”oraz  tradycyjnie młodzież z klubu „Carpe Diem” i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty”. Pokazy przygotują również grupy taneczne prowadzone przez Marka Kisiela.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja kandydatek na “Miss Komunikacji Miejskiej”. Pretendentki do tytułu (z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży)  przedstawią publiczności finalistki konkursu “Miss Ziemi Łomżyńskiej”.  Catering (pyszny) zapewnią nauczyciele i uczniowie ze szkół łomżyńskich: Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4, a na prawdziwą grochówkę z kuchni polowej zaproszą zaprzyjaźnieni strażacy z OSP w Kupiskach. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 11.00 i trwać będzie do 17.00. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą przyjaciół!

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 302

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133