Jechał za szybko – stracił prawo jazdy

1 marca 2017 16:32 1 komentarz

Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy dacii, który o 51 km przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna jechał na ul. Sikorskiego w Łomży z prędkością 101 km/h. Kontrole prędkości na terenie miasta odbywają się między innymi na ulicach wskazywanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Jak informuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży asp. Ewelina Szlesińska wczoraj późnym popołudniem policjanci Wydziału Ruchu Drogowego podczas kontroli prędkości na ul. Sikorskiego w Łomży zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 51km/h. Za kierownicą dacii siedział 29 letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 400zł. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy.

Łomżyńscy funkcjonariusze każdego dnia patrolują miejsca na terenie miasta wskazywane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako zagrożone występowaniem nieprawidłowych zachowań kierowców. Zagrożenia na łomżyńskich osiedlach dotyczą głównie nieprawidłowego parkowania. Wczoraj funkcjonariusze odwiedzili 4 takie punkty przy ulicach: Sybiraków, Juliusza Słowackiego i Księcia Janusza I. Efektem było ujawnienie 9 pojazdów zaparkowanych w sposób utrudniający przejazd i poruszanie się w tych rejonach. Policyjne kontrole są reakcją na konkretne zgłoszenia z KMZB, a ujawniane wykroczenia potwierdzają obawy mieszkańców związane z bezpieczeństwem.

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 467

1 komentarz

 • OES says:

  Jak pech to pech, wystarczyło jechać 1km/h wolniej 🙁 http://oesmotory.pl/

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Kursy walut

  Instagram

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133