Jest praca w MDK-DŚT, dyrektor szuka kierownika

7 kwietnia 2017 10:04 0 komentarzy

Energia, zapał i zaangażowanie nowego dyrektora Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży Krzysztofa Zemło wpływają na ruchy kadrowe, które mają za zadanie ofertę ośrodka zrobić jeszcze bardziej atrakcją. Wczoraj dyrektor placówki kulturalnej w mieście ogłosił konkurs na stanowisko Kierownika Działu Edukacji Kulturalnej i Organizacji Imprez.

Takie stanowisko raz było, raz go nie było, powiedział w rozmowie z nami Krzysztof Zemło. Ostatni raz osoba na tym stanowisku pracowała do lutego 2016 roku. Do zadań będzie należeć przede wszystkim podejmowanie działań na rzecz pozyskiwania środków finansowych między innymi ministerstwa, tworzenie planów merytorycznych i finansowych pracy działu i sprawozdań z ich realizacji, tworzenie projektów nowych przedsięwzięć kulturalnych wzbogacających ofertę MDK-DŚT, czy współpraca z osobami i podmiotami zajmującymi się działalnością kulturalną.

To niezwykle atrakcyjna i pełna wyzwań praca dla osób z wykształceniem wyższym, co najmniej 3 letnim stażem pracy i doświadczeniem w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych.

Cała oferta dostępna na stronach BIP

 

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 443

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133