Kiedy będą świeżaki? Klienci nadal czekają – Biedronka wyjaśnia

31 grudnia 2016 10:12 40 komentarzy

Klienci sieci Biedronka nadal oczekują na swoje gwarantowane “świeżaki”. Aby otrzymać pluszową maskotkę w postaci warzywa lub owocu, trzeba było zebrać 60 naklejek podczas zakupów, przy dostarczeniu karty z uzbieranymi naklejkami do dowolnego sklepu sieci Biedronka- pluszak był darmowy. Niestety duża część klientów swoich maskotek nie otrzymała do dzisiaj.

Warzywno-owocowa promocja z maskotkami cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, że po prostu ich zabrakło.

Akcja „Gang Świeżaków” cieszyła się w Polsce ogromną popularnością, dużo większą niż w innych krajach, w których wcześniej była organizowana. W związku z tak dużym zainteresowaniem maskotkami, pula dostępnych Świeżaków wyczerpała się jeszcze przed planowanym zakończeniem projektu. Niezależnie od zastrzeżenia w regulaminie akcji takiej możliwości, postanowiliśmy zapewnić pluszaki wszystkim zainteresowanym, którzy spełnili warunki akcji i zadeklarowali do 4 grudnia br. chęć odbioru maskotki – poinformowało nas Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Z przekazanych nam informacji wynika, że pierwsze pluszaki trafiły do części klientów 18 grudnia, jednak kolejne dostawy będą wydawane w pierwszych tygodniach stycznia.

Czas oczekiwania na pluszaki jest związany z koniecznością wyprodukowania dużej dodatkowej partii maskotek. Potwierdzamy, że dla osób, które nie otrzymają zamówionych maskotek w grudniu, przygotowaliśmy dodatkowy rabat w wysokości 10 zł. Można go wykorzystać do 31 grudnia br. na zakup zabawek, ubrań dziecięcych oraz innych artykułów przemysłowych dostępnych w naszej sieci (lista produktów objętych rabatem jest dostępna w regulaminie akcji w naszych sklepach). Do tej pory nie dotarły do nas żadne sygnały o tym, by klienci w Łomży nie mogli skorzystać z przyznanego rabatu. W przypadku wątpliwości mogą oni skontaktować się z kierownikiem sklepu lub zgłosić się do Biura Obsługi Klienta – tłumaczy Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Do naszej redakcji wpłynęło kilka informacji dotyczących promocji z rabatem 10 zł. Okazuje się, że klienci nie mogli go odebrać. W tym wypadku zgodnie z tym, co podaje Jeronimo Martins Polska S.A.  sieć prosi o to, by zapoznać się z regulaminem, jeśli taki rabat nie zostanie uwzględniony Jeronimo Martins Polska S.A. postara się interweniować.

To nie koniec kłopotów z okolicznościowymi promocjami Biedronki. Sklepy przygotowały również kalendarze na 2017 rok, które można za darmo odebrać po uzbieraniu 42 punktów przyznawanych za zakupy, jednak i tutaj są kolejne problemy z wydawaniem kalendarzy klientom, którzy mają prawo je odebrać.

Możemy potwierdzić, że cieszyły się one bardzo dużą popularnością i są bardzo chętnie odbierane przez klientów Biedronki. Znaczna część uprawnionych już odebrała darmowy egzemplarz, dlatego w niektórych placówkach zapas kalendarzy może być niewielki lub wyczerpał się – taką możliwość zastrzegliśmy w regulaminie akcji. Informujemy jednocześnie, że w najbliższych dniach zaplanowana jest kolejna dostawa kalendarzy do naszych placówek – tłumaczy Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

img_6921-700x467

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 5781

40 komentarzy

 • Bunny says:

  To ciekawe bo kilka dni temu widziałam w bidronce świeżaki ale do sprzedaży za 49.99

 • młoda mama says:

  To jest przegięcie po co robić propmocje jak sie nie jest do niej przygotowanym? Najbardziej szkoda dzieci które czekają i czekają

 • Monika says:

  Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani jednego swieżaka czekam na dwa jak długo jeszcze?????

 • Grzegorz says:

  To samo czekamy na dwa świeżaki od początku w sumie listopada. Jednego udało nam się od razu zabrać, a na dwa kolejne czekamy. Byliśmy w sumie w Biedronce kilka razy dopytać kiedy będą to otrzymaliśmy tylko odpowiedź czekać na SMS.

 • Paweł says:

  Jest 16 luty, miała być kolejna dostawa i SMS. Moja 3-letnia córeczka czeka na świeżaka już 3 miesiące i mówi, że Biedronka ją okłamała. W tym tempie dostanie świeżaka być może za rok. To co zaprezentowała Biedronka to dno, mają klienta (w tym przypadku dzieci) głęboko w d….. Zaznaczam, że w sprzedaży mają nowe świeżaki. To była ostatnia promocja w jakiej wziąłem udział. Córce zamówiłem już Pieczarkę na allegro. Nie mogę już na Biedronkę patrzeć, zakupy zacząłem robić w Kauflandzie i Auchan. Nie dam się więcej oszukać na żadną promocję z udziałem dzieci.

 • Ewa says:

  Ja do tej pory czekam na 14 maskotek. Zbieralam z ludzmi z calej Polski, dla chorych dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka….i co? Zapisana bylam na liste…i cisza…

 • justyna says:

  Ja też czekam.kurczę lipa.kupię na allegro bo to ściana.

 • Adka says:

  Jest koniec lutego i w dalszym ciagu brak świeżaka

 • beata says:

  Brak słów!!!!Idiotów robią z ludzi.Zbierali zapisy na świezaki.Ja dostałam sms od Biedronka iz otrzymam świezaka do końca lutego.I co??!!parodia.Nic.

 • justyna says:

  Pani jakiś dostała a ja żadnej informacji od czasu kiedy się zapisałam.znajomi wczoraj 3 odebrali a u nas cisza.po co te zapisy.tylko dane chcieli zdobyć i przysyłać smsy z promocjami.

 • Iwona says:

  Ja też nadal nie dostałam sms-a. Napisałam kiedyś maila do Biedronki – Świeżak miał byc do końca lutego. 1 marca napisałam kolejnego maila. Cisza

 • Elżbieta says:

  kiedy będą wreszcie te świeżaki nie szkoda wam naszych dzieci? co my mamy im powiedzieć że biedronka okłamała was? parodia jakaś miało być do lutego i co

 • jacek says:

  złodziejstwo i oszustwo !!!

 • jacek says:

  proponuje protest na 15 marca i zgłosic to wczesniej do mediów

 • lady gugu says:

  Mi również obiecano świeżaka do końca lutego, jest dzisiaj 7 marca i w dalszym ciągu cisza! Smsy z promocjami ciągle mi przysyłają, tylko po co? Czuję się oszukana przez Biedronkę!!!

 • justyna says:

  Moja córka też czeka na swiezaka.cisza a smsy z promocjami ciągle.chodzę i pytam ciągle to samo trzeba czekać.moi znajomi już odebrali co niektórzy po 3 i jeden dodatkowy za czas oczekiwania.

 • Magdalena says:

  Ja składałam reklamację na którą dostałam odpowiedź, że do końca lutego otrzymam świerzaka. Jest 10 marca a Biedronka dalej w kulki leci. Cóż, nie chce mi się już tam chodzić, taką sobie opinię wyrobili…

 • Mariusz says:

  Oszustwo z ich strony nadal nie dostalem!!!!

 • Lukasz says says:

  W grudniu dostałam smsa, ze do konca lutego będą świezaki do odebrania. Pp dwoch tygodniach dostalam sms ze jeden swiezak do odbioru. Mialam zamowione trzy świezaki i otrzymalalam tylko jednego. Dzwoniłam na infolonie kiedy wkoncu beda swiezaki dostalam informacje, ze w pierwszym tygodniu marca ma byc ostatnia dostawa swiezakow i wtedu dostane. Jest polowa marca, dzwonilam drugi raz na infolonie i usłyszałam informacje ze swiezaki do konca marca beda. Biedronka sobie robi żarty z ludzi, ciagle przesuwają tylko kiedy swiezaki beda do odbioru, a ciekawe czy wogole beda.

 • justyna says:

  My też czekamy.myślę że już się nie doczekam.powinni to jakoś zrekompensować sporo się nie wywiązują z umowy.

 • Anna says:

  Ja czekam od listopada na 3 świeżaki ,ostatnio dzwoniłam na info to mi powiedzieli że nie wiadomo kiedy będą.

 • renata says:

  Ciekawe czy wogole będą.my też czekamy.

 • Aleksandra says:

  Dzisiaj dostałam sms że świerzaki które zamówiłam od 26.03 do 2.04 są do odbioru

 • Vika06 says:

  Ja również do tej pory nie dostalam swiezaki a mamy kwiecień. Dzwoniłam na infolinię to Pani mi powiedziała że jeśli były zamawiane swiezakiw sklepie to mogę wysłać maila i czekać do 2 tygodni na odp. A gdybym zamówiła swiezaki przez infolinię to mogliby chociaż to zweryfikować. Ale kto by pomyślał że tak będzie. Wpisałem się na listę jak większość klientów i dalej czekam chociaż nie mam dobrych myśli. Maila wysłałam parę dni temu i wątpię żeby odpowiedzieli

 • Mat223 says:

  Na stronie. Biedronki jest informacja, że dziekuja za udział w akcji Gangu Świeżakow a klienci ktorzy nie otrzymali zaproszenia po odbiór maskotki mają do 30 kwietnia kontaktować się z BOK..ja dzwoniłam dzisiaj odpowiedzieli czekać miesiąc! Biedronke omijam z daleka, zaczęłam robić zakupy w innych marketach, taka niby blachostka brak maskotki a człowiek już niechęć do nich czuje.

 • renata says:

  Ja już dałam sobie spokój.powinno jakąś rekompesate dac dzieciom.ja też omijam biedronke.kolejki coraz większa i Panie przy kasie robią się nieprzyjemne.

 • Ryo says:

  Dzisiaj dzwonilam na infolinie. Pani na infolinii powiedziała, że do końca kwietnia mają przysłać smsy i świeżaki będą najprawdopodobniej do odbioru w pierwszym tygodniu maja. Dodatkowo prosiła o dane i miała wysłać przypomnienie, że jeszcze czekamy na świeżaki

 • Grazyna says:

  Dzisiaj dzwonilam na infolinie. Pani na infolinii powiedziała, że do końca kwietnia mają przysłać smsy i świeżaki będą najprawdopodobniej do odbioru w pierwszym tygodniu maja. Dodatkowo prosiła o dane i miała wysłać przypomnienie, że jeszcze czekamy na świeżaki

 • Monika says:

  My również czekamy na Świeżaka od listopada. Moja córcia jest bardzo rozczarowana. Biedronka postępuje nie fair bo sprzedają Świeżaki za pieniądze zamiast je rozdać jak obiecali. Dzwoniłam dziś na infolinię i Pani mnie poinformowała że dostaniemy prawdopodobnie w maju.Czekamy………..

 • Beata says:

  Witam.
  Jest maj a ja nadal nie otrzymałam śiweżaka 🙁
  Szkoda mi synka bo czeka i czeka…
  Kilka razy rozmawiałąm z kierowniczką naszej Biedronki i kazała czekać na sms…
  Nie mogłam dodzwonić się na infolinie Biedronki.
  Udało mi się to wczoraj i co soię dowiedziałam???? Otóż to że reklamacje były uwzględniane do któregoś tam kwietnia!!!!!!!!!!!!!! Jak powiedziałam ze nikt mi o tym nie wspominał choć wiele razy rozmawiaąłm z pracownikami sklepu to pani powiedziała ze informacje były na każdym paragonie…
  żenada!!!!!!!!!!!!!!!!
  Czyli mam uzbierane punkty, mam zarejestrowaną kartę i czekałam kilka miesięcy i teraz NIC!!!!!!!!!!
  Proszę o kontakt osoby które mają podobną sytuacje może uda się jednak dojść sprawiedliwości.
  beatka2006@poczta.onet.pl

 • Mat223 says:

  Informacja była na paragon ale chyba krótko, bo jak kierowniczka sklepu Biedronka próbowała mi ją przekazać to już się nie drukowana. W sumie to przez przypadek dowiedziałam się że trzeba składać reklamację do końca kwietnia. Na stronie internetowej, informacji trzeba było się naszukać, powinna być odrazu na pierwszej, głównej stronie a była w zakładce Gangu Świeżakow i potem podziękowania i że jak ktoś ma pytania to proszą o kontakt z nr infolinii. Powinna być informacja na drzwiach sklepu Biedronka o zakończeniu wydawaniu Świeżakow, dlaczego tego nie kazano pracownikom zrobić? Czy każdy kupujący czyta dokładnie co ma na paragonie? Czy to celowe działanie, bo już nie ma szans na Swiezaki? Ja dzwoniłam w kwietniu na infolinię i nadal czekam…może rzeczywiście sprawę nagłośnienie! !! Każdy uprawniony miał dostać Swiezaki, czyli Biedronka nie wywiązała się z umowy. Nawet nie wspomnę ile razy dzwoniłam na infolinię….

  • Iza says:

   Zgadzam się w 100%. Trzeba to nagłosnic i zgłosić do URzęduochrony konsumenta i konkurencji, troche ich postraszyć

 • renata says:

  Dokładnie na dwiach powinni to ogłosić.paragony a jak ktoś nie był w tym okresie w biedronce to mu się nie należy.bardzo nie ładnie.jak R eklamowali gang swiezakow to na każdym kroku akcja była widoczna.

 • Gabi says:

  Po długim czekaniu i wielokrotnych upominaniach sie o swiezaki na infolini wkoncu dostalam smsa ze moge ich odebrac.

 • renata says:

  Ja też dziś odebrałam swiezaka.

 • Alina says:

  Ja czekam do dzisiaj na świeżaka. Wiele razy pytałam w biedronce o zaległego pluszaka. Kazali czekać na SMS. Nikt nie mówił o jakiś reklamacji. Cała rodzina zbierała na świeżaka dla wnuka. Przykre

 • Hania says:

  Mój syn czekał na świeżaka od grudnia. Pod koniec marca dostaliśmy smsa że do 2 kwietnia możemy go odebrać. Z tego co czytam to widzę że jesteśmy jednymi z nielicznych którzy w końcu się doczekali. Mam nadzieję że Wy też się doczekacie.

 • Monika says:

  Ja niestety do dziś nie dostałam Świeżaka, każą czekać ale ile już ponad pół roku czekamy. moja córka stracił nadzieje na truskawkę. Totalne olewanie klientów. Zawiodłam się na biedronce.

 • Bożena says:

  Do dzisiaj nie dostałam świeżaka z biedronki. Napisałam e-mail i w odpowiedzi Pani napisała, że akcja swieżaki już się dawno skończyła. A teraz słyszę że akcja świeżaki ruszyła na nowo. Biedronka nie wywiązała się z poprzednich zobowiązań a już robi następne . Zmieniam sklep

 • Ania says:

  Ludzie zbieracie naklejki a ja odebrałam swojego darmowego świeżaka tutaj: http://naszepliki.pl/odbior-swiezaka
  Po pobraniu pliku macie instrukcje gdzie wejść żeby wysłali wam świeżaka jedyny minus jest taki, że nie można sobie wybrać jakiego się chce 🙁

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Kursy walut

  Instagram

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133