Kolejne utrudnienia na Sikorskiego!

17 marca 2017 14:02 0 komentarzy

Firma UNIBEP S.A., realizująca przebudowę ulicy Sikorskiego w Łomży na odcinku od ul. Wyszyńskiego do Al. Legionów poinformowała, że w dniu 20 marca br. planuje zamknąć dla ruchu prawą jezdnię (w kierunku ul. Wyszyńskiego), a ruch w obu kierunkach przenieść na jezdnię lewą.

Jak informuje Łukasz Czech z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miasta w Łomży zakres powyższej inwestycji obejmuje wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni ulicy i jej oświetlenia, przebudowę skrzyżowań z ulicami bocznymi oraz przebudowę i budowę zatok autobusowych, chodników, zjazdów publicznych i indywidualnych oraz ścieżki rowerowej. Ponadto w ramach prac planowana jest przebudowa lub zabezpieczenie w niezbędnym zakresie urządzeń obcych kolidujących z rozbudowywaną ulicą (m.in. przebudowę kolidującej linii napowietrznej nn oraz zabezpieczenie linii kablowej SN), budowa kanału technologicznego, przebudowa i zabezpieczenie sieci telefonicznej, kanalizacji deszczowej wraz z regulacją istniejących studni, wpustów deszczowych, likwidacja istniejących elementów wyłączonych z eksploatacji oraz przebudowa sieci wodociągowej z likwidacją istniejących elementów wyłączonych z eksploatacji.

Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu środkami unijnymi z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 477

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133