KOLEJNY MEDAL DŁUGODYSTANSOWCÓW PREFBETU

5 maja 2017 7:12 0 komentarzy

Podczas Mistrzostw Polski na 10 000 metrów jakie rozegrane zostały w Rybniku drużyna LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA zdobyła tytuł v-ce Mistrzów Polski. Wśród 44 zawodników jacy stanęli na starcie byli czterej biegacze PREFBETU. Każdy z zawodników walczył o jak najlepszy wynik ponieważ suma 3 najlepszych czasów liczyła się do klasyfikacji drużynowej.

Do naszej drużyny liczyły się czasy Mateusza Demczyszaka, Macieja Badurka i Przemysław Dabrowskiego. Czwartemu z naszych zawodników Michałowi Bernardelli do znalezienia się w 3ce naszej drużyny zabrakło 2,83sekundy. Michał przez organizatorów został wstawiony do II serii, którą prawie przez cały dystans musiał sam prowadzić a w dodatku na samym finiszu zastał „zmieniony” przez zawodnika z Rudy Śląskiej. Demczyszak, Dąbrowski i Bernardelli uzyskali rekordy życiowe a Badurek zbliżył się do swojej życiówki, tak więc raczej chłopcy niewiele więcej mogli zrobić.