Kontrakt z Sony Music Polska Łukasza Sienickiego z Łomży!

23 lipca 2017 10:39 1 komentarz

“Jeśli zdolny, uczony, to z Łomży, kompozytor ceniony, to z Łomży…” śpiewała w swojej piosence Hanka Bielicka. Wersy tego utworu mają wymiar ponadczasowy, a kolejnym zdolnym potwierdzającym regułę jest Łukasz “MOKA” Sienicki. Kompozytor, producent, realizator muzyki filmowej oraz współczesnej.

Jego utwory zna praktycznie cała Polska, chociaż on zawsze pozostawał w cieniu. Teraz zmienia się to po podpisanym kontrakcie z SONY Music Polska. Produkcje wychodzące z pod palców Łukasza są pełne eksperymentów oraz łączą ze sobą różne style muzyczne.

Do pierwszego teledysku do utworu “Pinki Lips” zaprosił znaną Słowiankę  Donatana, Paulę Tumalę.  Ostatni remiks Łukasza, hitu Something Just Like This (The Chainsmokers & Coldplay), znalazł się w TOP 3 najczęściej pobieranych utworów z gatunku house w maju 2017 przez dj’ów z USA.

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu, kiedy to po raz pierwszy, jako dziecko usiadłem przy pianinie. Tajemniczość tego instrumentu oraz drzemiące w nim pokłady niczym nieskrępowanych i jeszcze nieodkrytych melodii zaczarowały mnie niczym najpiękniejsza baśń. Już wtedy wiedziałem, że muzyka namiesza w moim życiu i nie ukrywam, że moje 5-cio letnie serce było dla niej szeroko otwarte – mówi o początku swojej przygody z muzyką Łukasz “MOKA” Sienicki. 

Jak test teraz? Jak to się stało, że podpisał kontrakt z SONY Music Polska? Wszystkiego dowiecie się z naszej rozmowy, która odbyła się w  gościnnych progach jego studia.

 

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 964

1 komentarz

 • Anabel says:

  Długi i porządny wywiad aż się chce słuchać! Łukasz gratulacje oby więcej sukcesów

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133