Kto zastąpi Bałatę na stanowisku dyrektora Szpitala?

22 maja 2017 20:47 0 komentarzy

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia o tym, że Krzysztof Bałata odchodzi ze stanowiska dyrektora w Szpitalu Wojewódzkim im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Bałata był jedną z trzech osób, które ubiegały się o stanowisko dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Swoje stanowisko ma objąć w piątek.

Zarząd województwa przyjął rekomendację komisji konkursowej, która uznała, że Krzysztof Bałata powinien zostać dyrektorem Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2. W poniedziałek zapadła decyzja o zatrudnieniu go na tym stanowisku. Nowy dyrektor szpitala rozpocznie urzędowanie w piątek – informuje rzeszow.wyborcza.pl

Przewodniczący komisji konkursowej Lesław Majkut już na początku maja mówił pozytywnie o Krzysztofie Bałacie, który wygrał w głosowaniu wszystkimi siedmioma głosami członków komisji konkursowej. Zdaniem przewodniczącego dotychczasowy dyrektor szpitala w Łomży ma wizję i pomysł na ten Rzeszowie. Był naprawdę dobrze przygotowany.

Warto przypomnieć, że w chwili gdy Krzysztof Bałata obejmował swoje stanowisko w Łomży, placówka borykała się z ogromnym 50 milionowym długiem. W czasie pełnienia swoich obowiązków doprowadził między innymi do restrukturyzacji kuchni szpitalnej, zmniejszył liczbę kadry zarządzającej, opracował wspólny przetarg na dostawę leków, ponadto między innymi wstrzymał miesięczne nagrody pracownikom etatowym. Inwestycją, którą z pewnością może pochwalić się Krzysztof Bałata, jest montaż baterii słonecznych, które niewątpliwie zmniejszą koszty związane z energią.

 

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 914

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133