“Ktoś truje drzewa na osiedlu…” !

12 czerwca 2017 14:24 1 komentarz

Osiedle południe to głównie blokowiska, ale spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe starają się wzbogacać te miejsca o tereny zielone. Robią to przede wszystkim dla mieszkańców. Na jednym z osiedli a dokładniej w okolicy Niemcewicza, Przykoszarowej i Zawadzkiej drzewa usychają i okazuje się, że wcale nie bez przyczyny. 

Dzisiaj do naszej redakcji wpłyneła informacja o bardzo dziwnej sytuacji na osiedlu południe.

Na osiedlu konstytucji w Łomży (między szkołą SP 10 a ul. Niemcewicza, Przykoszarową, Zawadzką) ktoś truje drzewa . W czerwcu tego roku zobaczyłem  ,że dwie wierzby przy placu zabaw uschły (ktoś wywiercił dziurki do których coś wlał). W okolicy znalazłem jeszcze 7 drzew z ‘dziurkami’. Niestety 5 z 9 drzew już uschło. Samotna wierzba przy Niemcewicza 1 była już prawie sucha w 2016 z tego samego powodu co teraz pozostałe drzewa. Nie mam dowodów kto mógł to zrobić więc sprawy nie zgłaszałem na policje. Może uda się uratować​​ te 4 pozostałe drzewa – pisze czytelnik

Okazuje się, że sprawą bardzo zdziwieni byli przedstawiciele Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W rozmowie z nami wiceprezes Krzysztof Cieśliński powiedział, że tematem zajmą się natychmiast.

Sprawę do zbadania przekazaliśmy kierownictwu Administracji Osiedla Nr 3 ŁSM w Łomży. Na pewno też zostanie dokonane zgłoszenie do Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz Urzędu Miejskiego w Łomży. Możemy zapewnić, że Spółdzielnia dołoży wszelkich starań, by sprawca tego aktu wandalizmu został przez Policję ujęty – powiedział Cieśliński

Sprawie stale będziemy się przyglądać. Teren na , którym znajdują się drzewa najprawdopodobniej może być objęty monitoringiem. Jeśli tak to sprawcę z pewnością uda się szybko odnaleźć.

Tags:

Autor: admin1

Wyświetlenia: 1261

1 komentarz

 • Piotr says:

  Przyjzyjcie sie drzewom na poznanskiej miedzy szybasem a łpri, dziwnie poschły w srodku

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Kursy walut

  Instagram

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133