ŁKS z okręgowym Pucharem Polski

8 czerwca 2017 10:56 0 komentarzy

Po rozegranym w Grajewie meczu pomiędzy ŁKS 1926 Łomża a tamtejszą Warmią, klub z naszego miasta zdobył Puchar Polski na poziomie okręgowym. Wczorajszy mecz skończył się wynikiem 3:2 dla naszych, ale do osiągnięcia takiego rezultatu potrzebna była dogrywka.

Na prowadzenie już w 30 minucie meczu po samobójczym trafieniu zespołu z Grajewa wyszedł zespół z Łomży. W 63 drużyna przeciwna zdążyła zremisować. Już w doliczonym czasie gry w 102 minucie gola dla ŁKS-u strzelił Paweł Drażba, by minutę później wyrównał Zubdowski. Na szczęście dla naszej dróżyny kolejna bramka strzelona przez Maleo w 105 minucie dała zwycięstwo i tym samym okręgowy Puchar Polski naszym piłkarzom.

Autor: admin1