Nie tylko młodzi z Łomży podbijają internet

3 kwietnia 2017 18:53 4 komentarze

Internet to miejsce, gdzie każdy ma prawo do wyrażania siebie w dowolny sposób. Stał się ważną przestrzenią tworzenia naszego wizerunku. Jak wyglądałby świat w XXI wieku bez facebook’a, instagram’a, youtube’a, tweeter’a, czy innych mediów społecznościowych? Trudno powiedzieć. Pewne jest jedno – w sieci swoich możliwości próbuje wielu.

By zaistnieć na platformie YouTube niepotrzebne są wielkie wymagania sprzętowe. Potrzebna jest kamera, ale można wykorzystać również tą wbudowaną w telefon. Najważniejsze to mieć charyzmę, która przyciągnie widzów i nietuzinkowy pomysł na siebie. Bez wątpienia znalazło go małżeństwo- Barbara i Tadeusz Walewacz z Łomży.

Filmy z udziałem pary Barbary i Tadeusza Walewacz podbijają lokalny internet i pokazują, że w każdym wieku można cieszyć się życiem i wyrażać siebie przez muzykę i taniec. Tadeusz Walewacz to wybitny muzyk i człowiek z bogatym życiorysem. Znany w Łomży pod pseudonimem “Człowiek Orkiestra” wraz z żoną, zbierają fanów pod filmami przedstawiającymi między innymi  wyszukane kreacje codzienne i balowe prezentowane przez piękniejszą połówkę duetu. Pan Walewacz wydaje się być nieskrępowanym człowiekiem, który swobodnie wyraża siebie, swoje pragnienia i emocje.

Warto zaznaczyć, że artysta doznał trzech udarów mózgu. Po ich przejściu na nowo musiał uczyć się mówić, czytać i grać na jednym z najtrudniejszych do opanowania instrumentów –  akordeonie.

Dzięki ogromnej determinacji, silnej woli życia i żmudnej, ale jak skutecznej rehabilitacji, mogę już po trzech latach nadal tworzyć i nagrywać płyty CD. Moja pasja gry na akordeonie nie pozwoliła mi umrzeć i dawała siły na przetrwanie i dalsze wyzdrowienie. Obecnie wiem jak trzeba być odpornym psychicznie, by nie załamać się i trwać w przekonaniu, że walka o życie, to wielkie wyzwanie. Potrzeba także ogromnego wsparcia osób najbliższych i zrozumienia otoczenia, które dopinguje chorego do kontynuacji dzieła, które zaczął. W tym miejscu chciałem bardzo prosić wszystkich ludzi całego świata o wsparcie moralne, bym mógł dalej tworzyć i nagrywać utwory muzyczne, aż do całkowitego wyzdrowienia i jeszcze dłużej – pisze na swojej stronie Tadeusz Walewacz.

Ostatnie lata w życiu “Człowieka Orkiestry” pokazują, że warto walczyć o życie po chorobie.

Przesłanie dla tych ludzi, których dotknęła ta choroba – nie poddawajcie się, walczcie o życie, bo warto – ja jestem namacalnym przykładem. Jeśli usłyszycie moją muzykę na akordeonie, to znaczy, że można, że trzeba jeszcze raz sprężyć się i walczyć dla siebie i bliskich. Wiem też, że każdy człowiek ma w sobie niezużyte pokłady energii, tylko trzeba ją uwolnić. Życzę zdrowia i powodzenia – pisze muzyk.

Poniżej przedstawiamy dwa filmy ze zbiorów kanału państwa Walewacz na serwisie YouTube. Jeden przedstawia Barbarę na tle pięknej Narwi  drugi to Walentynkowa kreacja Barbary.

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 2380

4 komentarze

 • zwala says:

  Po ch** popularni. 400 wyświetleń ma video

 • szybki zdzich says:

  Szacun dla gościa po 3 udach jest wideo jak zacina na akordeonie. Gratulacje za walkę

 • Barbara says:

  Haha sexy strój Barbary i Barbara poleca stroje dżinsowe wymiata!!!!

 • Kasia says:

  Żałosne tak żyć pod dyktando męża-narcyza.Kto zna ten wie …

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133