.Nowoczesna pod nosem PO w Łomży!

21 marca 2017 16:45 0 komentarzy

O powstawaniu struktur .Nowoczesnej w Łomży krążyły plotki już od dawana. W kuluarach mówiło się również o tym, że swoje biuro w Łomży otworzy poseł .Nowoczesnej Krzysztof Truskolaski. Wszystko wskazuje na to, że nie były to tylko plotki.

Kolejne, trzecie już, biuro w regionie Posła na Sejm RP Krzysztofa Truskolaskiego chociaż jeszcze zamknięte, mieścić się będzie potocznie mówiąc dosłownie pod nosem biura Posła do Parlamentu Europejskiego Barbary Kudryckiej, Posła na Sejm RP Roberta Tyszkiewicza oraz Zarządu Powiatu Platformy Obywatelskiej.

Niestety, pomimo prób nie udało się nam skontaktować z posłem Truskolaskim oraz nikim z .Nowoczesnej, kto mógłby udzielić nam większej ilości informacji, chociażby o tym -kto zasili szeregi partii w Łomży. Wszystko wydaje się być owiane tajemnicą. Jedyną informacja jaką udało się nam uzyskać jest ta, że oficjalne otwarcie biura powinno odbyć się w najbliższych dniach.

Czy lokalizacja biura przy ul. Długiej 6, dosłownie kilka metrów od biura Platformy Obywatelskiej to przypadek? Czy Partie będą zakładać koalicję? Czy wręcz przeciwnie- przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi ostro rywalizować między sobą? Odpowiedzi na te i inne pytania, poznamy w najbliższym czasie.

Krzysztof Truskolaski jest posłem na Sejm VIII kadencji. Urodzony w 1990 roku w Białymstoku. Ekonomista (absolwent wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku). Syn prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. Był jednym z inicjatorów powołania młodzieżowej rady miejskiej w Białymstoku oraz radnym I kadencji. W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu białostockim z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej Ryszarda Petru. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 14 141 głosów.

Tags:

Autor: admin1

Wyświetlenia: 506

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133