Nowy dyrektor szpitala w Łomży już w lipcu?

6 czerwca 2017 14:54 0 komentarzy

Zgodnie z planem Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił dziś konkurs na dyrektora Białostockiego Centrum Onkologii w Białymstoku oraz podjął uchwałę o powołaniu komisji konkursowej mającej przeprowadzić konkurs na szefa łomżyńskiego szpitala wojewódzkiego.

Konkurs na dyrektora białostockiego BCO spowodowany jest odejściem na emeryturę dotychczasowej, wieloletniej dyrektor Centrum Pani dr Marzeny Juczewskiej, która swoją funkcję pełnić będzie do 28 sierpnia br. Natomiast dyrektor łomżyńskiego szpitala postanowił rozstać się z placówka, a zarząd przyjął jego rezygnację. Podjęta dziś przez zarząd uchwała dotycząca powołania komisji konkursowej będzie przedmiotem obrad Sejmiku Województwa Podlaskiego, który w dniu 19 czerwca br. formalnie skład komisji zatwierdzi. Wówczas dopiero zarząd województwa będzie mógł ogłosić konkurs na szefa łomżyńskiego szpitala. Planowane jest, iż kandydatów na stanowiska dyrektorów obu placówek poznamy w drugiej połowie lipca br.

Wszystkie informacje o konkursach na stanowiska  w instytucjach podległych Województwu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Praca”.

Źródło: wrotapodlasia.pl

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 511

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133