Piękni i Młodzi, Zumba i inne atrakcje dla Krystiana w Łomży!

11 marca 2017 12:37 0 komentarzy

Krystian od kilku tygodni walczy z białaczką. W ostatnich dniach przygotowywany jest do przeszczepu szpiku, ale w walce z chorobą nie jest sam! Wspierają go bliscy, przyjaciele oraz ludzie z ogromnym sercem! W niedzielę 19 marca zapraszamy na moc atrakcji w Hali im. Olimpijczyków Polskich, gdzie nie zabraknie tańca, koncertów, pokazów, licytacji oraz pysznego ciasta!

W pierwszej aktywniejszej części imprezy, która rozpocznie się o godzinie 12:00 nie zabraknie mocy energii płynącej z tańca. Instruktorzy Studia Tańca BK Step przygotowali między innymi godzinną Zumbę prowadzoną przez Dianę Wąsiewicz, Anne Paulę Kowalczyk i Ewelinę Pawelczyk. Trening fitness z Natalią Stefańską, a do tego Zumba Kids i pokazy taneczne najmłodszych.

Na scenie w Hali im. Olimpijczyków Polskich wystąpią artyści studia wokalnego EMDEK, Agnieszka Skrycka, Anna Zlagodukh, Cool, Regge Pulse Generation oraz zespół Diadem. Punktami kulminacyjnymi będą niespodzianki muzyczne i artystyczne w postaci występu zespołu “Chyżaki” oraz Pięknych i Młodych.

Zespół “Chyżaki” to grupa dzieci, która dotarła do finału programu TVN “Mali Giganci”. To zespół utalentowanych i pozytywnie zakręconych dzieci, prowadzony w programie przez Grzegorza Hyżego. Wśród najmłodszych jest również Jeremiasz Cieniewicz z Łomży, znakomicie zapowiadający się tancerz.

Podczas całej imprezy, nie zabraknie dodatkowych, atrakcji, licytacji, konkursów, pokazów ratownictwa medycznego w wykonaniu GR Nadzieja, pięknych motocykli oraz tego czym charakteryzuje się akcja dla Krystiana, czyli dużej ilości pysznego ciasta.
W imieniu Krystiana oraz wszystkich wolontariuszy zapraszamy gorąco!

 

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 2569

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133