Piknik disco i legenda disco polo Skaner w Łomży!

23 lipca 2017 8:54 3 komentarze

Lato to idealny czas na spędzenie wolnego czasu z rodziną w mieście. Do południa przy sprzyjającej pogodzie można skorzystać z plaży miejskiej przy moście Hubala, a wieczorem w sobotę 5 sierpnia warto przyjść na Stary Rynek, gdzie wystąpi między innymi zespół Skaner.

Jak poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych prezydent Mariusz Chrzanowski zespół Skaner będzie gwiazdą tegorocznego pikniku rodzinnego w rytmie disco. Podczas imprezy, która odbędzie się 5 sierpnia br. na Starym Rynku, wystąpią również Formacja Wiszu oraz Iness. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz dyskoteki dla trochę „starszych”. Już teraz serdecznie zapraszam. Szczegóły na załączonym plakacie.

Zespół Skaner:

Zespół SKANER pojawił się na scenie muzycznej w 1993. Były to bardzo ciekawe czasy. Muzyka „chodnikowa” zmieniła nazwę na „disco polo”, a ja po rozstaniu z grupą BOYS, którą założyłem kilka lat wcześniej, zostałem liderem i wokalistą zespołu – SKANER. W połowie lat 90ʼtych nasze piosenki śpiewała już cała Polska, a z łóżek polowych rozstawionych chodnikach sprzedawano setki tysięcy kaset. Wkrótce na fali tej popularności pojawiły się audycje radiowe i programy telewizyjne. SKANER i inne zespoły z firmy fonograficznej Green Star, można było oglądać w TV Polsat w programie „Disco Polo Live”, gdzie w pierwszym emitowanym odcinku 3.02.1996 zaprezentowano teledysk do piosenki „Nadzieja”. To był strzał w dziesiątkę. Wiele tygodni na pierwszych miejscach list przebojów i kaseta sprzedana w nakładzie podobno ponad 1 mln sztuk ( wtedy jeszcze nikt nie wręczał nam złotych i platynowych płyt :). W 1996 roku odbył się Pierwszy Festiwal Muzyki Disco Polo, gdzie wywalczyliśmy najważniejszą nagrodę GRAND PRIX.

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 2100

3 komentarze

 • zenek says:

  Dziś dodane a każą przyjść 5 lipca. chyba sierpnia?!

 • Marysieńka says:

  Jest też plakat na którym dokładnie widać że 5 sierpnia więc nie węsz afery zenyś hehehe

 • Iza says:

  A no właśnie jasno i wyraźnie nawet nie na plakacie tylko w pierwszej części jest napisane sierpień

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133