Reprezentacja kobiet wygrywa w Łomży z Litwą 5:0!

12 czerwca 2017 22:45 0 komentarzy

Nawet ulewa i burza nie zdołały pokrzyżować planów Reprezentacji Polski Kobiet, która na naszym stadionie pokonała reprezentację Litwy aż 5:0. Mecz musiał być chwilę opóźniony ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Na szczęście mimo braku ośmiu zawodniczek kadry dla reprezentacji biało-czerwonych to był bardzo dobry mecz.

Warto zaznaczyć, że to ostatnie spotkanie Reprezentacji Kobiet przed startem eliminacji do mistrzostw świata we Francji, które rozpoczynają się we wrześniu. Polki od samego początku dominowały na boisku, co bardzo szybko otworzyło worek z bramkami. W 6. minucie gry otworzyła go Ewelina Kamczyk, na 2:0 w 39. minucie podwyższyła strzałem głową Paulina Dudek. Kolejne bramki padły już w drugiej połowie. Agata Tarczyńska skutecznie pokonała bramkarkę Litwy w 54. minucie, a sto dwadzieścia sekund później zrobiła to Sandra Sałata. Ostatniego gola na 5:0 zdobyła Aleksandra Sikowa.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia całego meczu oraz galerii foto, która również w całości na naszym profilu facebook.com