Reprezentacja Polski kobiet zagra mecz w Łomży!

6 maja 2017 8:57 0 komentarzy

Prawdziwa gratka czeka kibiców nie tylko Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926, ale również polskiej piłki nożnej! Już 12 czerwca na łomżyńskim stadionie zmierzą się seniorskie reprezentacje kobiet w piłce nożnej – Polski oraz Litwy.

Będzie to znakomita okazja, aby zobaczyć w akcji piłkarki na co dzień reprezentujące barwy m. in. Paris Saint-Germain oraz VfL Wolsburg. Obecność na boisku Katarzyny Kiedrzynek lub Ewy Pajor powinna zmobilizować lokalne środowisko skupione wokół sportu, które chciałoby na własne oczy zobaczyć w akcji najlepsze polskie piłkarki.

Jak informuje ŁKS 1926 Łomża, spotkanie nie doszłoby do skutku gdyby nie przychylność prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej – Pana Sławomira Kopczewskiego. Pozytywne recenzje za organizację poprzednich meczów reprezentacji naszego kraju zaprocentowały obecnością najmocniejszej i najbardziej doświadczonej drużyny reprezentacyjnej kobiet. Powierzenie nam organizacji tak prestiżowego wydarzenia jakim jest mecz seniorskich reprezentacji to docenienie jakości działań podejmowanych w przeszłości przez Klub.

Spotkanie Polska – Litwa rozegrane zostanie 12 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Początek meczu o godz. 17.00. Już dziś zapraszamy na te widowisko, na które wstęp będzie bezpłatny.

Dodatkowo zmaganie transmitowane będzie przez portal „Łączy nas piłka” lub jedną ze stacji telewizyjnych.

 

Fot.: PZPN/laczynaspilka.pl

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 589

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133