“Street Workout” profesjonalny trening już jutro!

7 lipca 2017 9:40 0 komentarzy

“Street Workout” – to rodzaj aktywności fizycznej, polegającej na wykorzystaniu elementów zabudowy miejskiej do wykonywania ćwiczeń głównie opartych na wykorzystaniu własnej masy ciała, czyli np. pompki lub podciągnięcia na drążku. W Łomży jest co raz więcej osób, które ćwiczą “Street Workout”, a w sobotę odbędzie się trening pod okiem zawodowców!

Pewnie nie każdy jeszcze słyszał o tym sporcie, ponieważ u nas jest mało znany, ale postaramy się to zmienić. Postanowiłam zorganizować taką inicjatywę, ponieważ pisało do mnie sporo osób czemu by czegoś takiego nie zrobić w Łomży. Oczywiście jestem za, dlatego postanowiłam znaleźć osoby które się na tym znają, zagadałam do chłopaków i oczywiście mamy już kilku chętnych, którzy poprowadzą dla Was treningi. Oczywiście zapraszam Was, abyście zobaczyli na czym to tak na prawdę polega,treningi są darmowe więc przyjść może każdy mężczyźni jak i kobiety, ja również nauczę się czegoś nowego – tłumaczy organizatorka

Trening odbędzie się jutro 8 lipca o godzinie 16:00 na Skate Parku przy ul. Ks. Anny. Zapraszamy do przyjrzenia się temu czym jest Street Workout w naszej relacji video.

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 776

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133