Sukcesy zawodników Fight Club Łomża w Łomiankach!

23 kwietnia 2017 14:16 1 komentarz

W Łomiankach odbyły się  XIII Mistrzostwa Polski ADCC 2017. Udział w zawodach wzięło ponad 700 zawodników, w tym również zawodnicy Fight Club Łomża i to z sukcesami.

Po raz kolejny rok z rzędu udowodniliśmy że sporty chwytane u nas w klubie są na najwyższym poziomie.
Kolejny raz tytuł Mistrza Polski juniorów kat.-66 kg obronił Hubert Sulewski, który nie dał żadnych szans swoim rywalom kończąc wszystkich przed czasem przez poddanie. Nasz Mistrz nie spoczął na laurach i wystartował w kategorii OPEN bez podziału na kategorie wagowe dla początkujących i średnio zaawansowanych seniorów. Stoczył kolejne 4 walki po drodze wygrywając z min. zawodnikiem ważącym 80kg,130kg, oraz aktualnym Mistrzem federacji PLMMA ,uległ jedynie niesłusznej decyzji sędziego w pojedynku o wejście do finały, tym samym uplasował się na 3 miejscu. Był to nie lada wyczyn ponieważ, Hubert jest juniorem ważącym 66 kg udowodnił, że spryt i technika wygrywa z siła – informuje Damian Zorczykowski

To nie koniec sukcesów zawodników z Łomży, ponieważ Norbert Batogowski po dwóch wygranych pojedynkach w kategorii junior +80 kg zajął drugie miejsce.

Pierwsza walkę wygrał przed czasem przez poddanie , w drugiej dużą przewagą punktową. Po bardzo dobrym pojedynku uległ jedynie w finale reprezentantowi Litwy – informuje Zorczykowski

Po dość kontrowersyjnym werdykcie sędziów Damian Zorczykowski zajął 3 miejsce w kategorii seniorów zaawansowani – 70 kg. Sponsorem drużyny jest Sonarol Sp.j. Najda