Szkoły wspierają Krystiana, a w niedzielę w Łomży TVN24!

18 lutego 2017 8:44 0 komentarzy

Akcja “Łomża piecze ciasta dla Krystiana” to inicjatywa dzięki, której można pomóc choremu na białaczkę 14-letniemu Krystianowi z Łomży. Do pomocy włącza się coraz więcej osób, firm urzędów, oraz szkół. To wszystko pokazuje jak mieszkańcy naszego miasta i okolic potrafią połączyć się w szczytnym celu.

Inicjatywa miała swój początek w restauracjach, potem przeniosła się do urzędu, a we wtorek, środę, czwartek i piątek włączyły się w nią Łomżyńskie szkoły.

To co się dzieje, przechodzi nasze oczekiwania. Nie potrafimy okazać wdzięczności wszystkim, którzy wypiekami, datkami oraz całym sobą wspierają Krystiana – mówią organizatorzy.

W ostatnim tygodniu akcję z pieczeniem ciast przeprowadzono  w II LO, Wecie, Ekonomiku oraz Akademickich Szkołach Ponadgimnazjalnych. Już nikt nie jest w stanie policzyć ile blach ciast upieczono oraz ile osób zaangażowało się w pomoc.

To jednak nie koniec. W niedzielę 19 lutego zapraszamy wszystkich chcących wesprzeć akcję do restauracji Na Farnej, tam od godziny 10:00 będzie można spotkać uśmiechniętych wolontariuszy z ciastami i nie tylko! Inicjatywa została dostrzeżona również przez media nie tylko lokalne, ale również ogólnopolskie. W niedzielę łomżyńska akcja pokazana zostanie w TVN24, dlatego tym bardziej zapraszamy do pokazania ogromnych serc.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Łomżyńskich szkół.

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 976

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133