Tego jeszcze nie było! GRN i Piękni i Młodzi w kuchni!

14 marca 2017 17:53 0 komentarzy

To był  wieczór pełen wyzwań, a przepisów na ciasta mogą pozazdrościć Magda Gessler, Robert Makłowicz, czy sam szef Amaro. Grupa Ratownicza Nadzieja oraz cały zespół Piękni i Młodzi włączyli się do akcji “Łomża Piecze Ciasta dla Krystiana”. Efekty kulinarnych wybryków widać gołym okiem. 

Kuchnia mieszcząca się w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego dawno nie przeżywała takiego oblężenia radości i humoru. GR Nadzieja oraz Piękni i Młodzi postanowili wesprzeć akcję dla Krystiana walczącego z białaczką, a przy okazji wspierać go i zarazić swoim humorem i optymizmem.

Krystian aktualnie przebywa w szpitalu w Białymstoku, gdzie przechodzi chemioterapię, a za razem przygotowywany jest do przeszczepu szpiku. Warto dodać, że w niedzielę odbędzie się impreza charytatywna w Hali im. Olimpijczyków Polskich, gdzie zagrają między innymi Diadem, Piękni i Młodzi, wystąpi również zespół “Chyrzaki’, a od godzin popołudniowych nie zabraknie Zumby, tańca i zajęć fitness. Więcej szczegółów w artykule “Piękni i Młodzi, Zumba i inne atrakcje dla Krystiana w Łomży!

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 3578

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133