To było święto dzieci

2 czerwca 2017 7:52 0 komentarzy

Śmiech, radość, zabawa, a także sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim dzieciom, które spędziły Dzień Dziecka na kompleksie “Moje boisko – Orlik 2012” przy ul. Katyńskiej w Łomży. Dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta przygotowano szereg atrakcji.

Od godzin przedpołudniowych na dzieci czekał Letni Park Rozrywki. Darmowy dmuchany plac zabaw sprawił maluchom nie lada frajdę. Ogromnym powodzeniem cieszyły się także bezpłatne lody. Organizator wydarzenia Urząd Miejski w Łomży przygotował ponadto drobne upominki dla każdego uczestnika (kredki, baloniki i czapeczki). – Jest super! Byłem już na każdej zabawce, ale najbardziej podobało mi się na największej zjeżdżalni! – mówił z uśmiechem na twarzy 7-letni Mikołaj. Jego mama Agnieszka również nie kryła radości. – Fajny pomysł. Co prawda pogoda dziś nie rozpieszcza, ale cieszę się, że czas dla dzieci w dniu ich święta jest tak atrakcyjnie zagospodarowany. Z Miejskiego Dnia Dziecka zadowoleni byli też Kasia i Leszek, rodzice 4-letniej Neli. – Niezwykle pozytywna akcja. Zarówno nam, jak i naszej córce bardzo się tutaj podoba. Jeżeli za rok będzie podobne wydarzenie, na pewno weźmiemy w nim udział.

Główny punkt programu rozpoczął się o godz. 14:30, kiedy na płytę boiska wbiegli 14-latkowie z Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz drużyna Samorządowców. Mimo, że młodzi piłkarze dali z siebie wszystko, spotkanie skończyło się wynikiem 8:5 dla urzędników. – Jestem bardzo dumna z wnuczka. Uważam, że jego drużyna grała bardzo dobrze i zasługuje na pochwałę – podsumowuje mecz babcia Igora Niedźwiedzia, bramkarza MŁKS-u.

Jedną z atrakcji Miejskiego Dnia Dziecka była akcja “Ekologia za sadzonkę”, przygotowana przez Zakład Gospodarowania Odpadami. W ramach tej inicjatywy rodzice z dziećmi, którzy przynieśli minimum 3 kg makulatury lub 10 plastikowych butelek, otrzymali sadzonki kwiatów.

– Cieszę się, że tak wielu rodziców przyszło ze swoimi pociechami, aby razem z nami świętować ten szczególny dzień. Radość na twarzach najmłodszych jest bezcenna, to właśnie z tego powodu warto organizować takie wydarzenia – mówi Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Współorganizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. w Łomży.

tekst i foto: Magdalena Kraszewska

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 401

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

 • Gdy chcesz zaparkowa lomza oma
  3 dni ago by tvitvpl Gdy chcesz zaparkować  #lomza  #łomża
 • Wycig Wrakow polska lomza
  3 dni ago by tvitvpl Wyścig Wrakow  #polska   #lomza 
 • Festyn rodzinny SM Perspektywa trwa lomza oma
  3 dni ago by tvitvpl Festyn rodzinny SM Perspektywa trwa  #lomza  #łomża
 • Kapucyski Zespo Uwielbienia w omy ju niebawem na portalu wwwtvitvplhellip
  4 dni ago by tvitvpl Kapucyński Zespoł Uwielbienia w Łomży już niebawem na portalu www.tvitv.pl  #lomza  #łomża
 • Miss Ekonomika 2017 z prawej oraz Miss Publicznoci lomza misshellip
  3 tygodnie ago by tvitvpl Miss Ekonomika 2017 (z prawej) oraz Miss Publiczności  #lomza   #miss  #łomża  #ekonomik   #ekonom 
 • Wycigi wrakw w Krukach koo Kolna Przybywajcie wkrtce finayhellip
  1 miesiąc ago by tvitvpl Wyścigi wraków w Krukach koło Kolna. Przybywajcie :-) wkrótce finały.  #Lomza  #Łomża  #kolno   #wraki 
 • Czu nadchodzce lato oma Lomza weekend
  1 miesiąc ago by tvitvpl Czuć nadchodzące lato #Łomża  #Lomza   #weekend 
 • Takie autobusy to pereki Lomza oma polska mpk
  1 miesiąc ago by tvitvpl Takie autobusy to perełki ☺  #Lomza  #Łomża  #polska   #mpk 
 • Hybryda noc wcale nie pali tak mao Dlaczego? Bo nochellip
  1 miesiąc ago by tvitvpl Hybryda nocą wcale nie pali tak mało. Dlaczego? Bo nocą nie ma korków. I jak tu zmienić myślenie?
 • W jakim sporcie uywamy masek tego typu? lomza oma polska
  1 miesiąc ago by tvitvpl W jakim sporcie używamy masek tego typu?  #lomza  #łomża  #polska 

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

 • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
 • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
 • Nie (19%, Głosów: 141)
 • Tak (18%, Głosów: 139)
 • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
 • ISSN 2450-6133