Utrudnienia na Piłsudskiego i ul. Łukomskieg

19 czerwca 2017 8:14 0 komentarzy

Kierowcy w Łomży już przyzwyczaili się do remontów ulic i chodników dlatego. Kolejne utrudnienia napotkają właśnie kierowcy i piesi na Al. Piłsudskiego, na szczęście według planów mają potrwać tylko jeden dzień.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym  na Al. Piłsudskiego. Wykonywana będzie naprawa chodnika i krawężnika Al. Piłsudskiego( przy skrzyżowaniu z Al. Legionów).Wystapią utrudnienia w ruchu na Al. Piłsudskiego polegające na wyłączeniu jednego pasa ruchu.Planowane zakończenie robót w dniu dzisiejszym.

W poniedziałek 19 czerwca ruszyły również prace przy rozbudowie ul. Ks. Bp. S. Łukomskiego. Do czasu zakończenia robót ulica zostanie całkowita zamknięta dla ruchu pojazdów. Nowa nawierzchnia wraz z infrastrukturą techniczną ma zostać oddana do użytku w październiku. Rozbudowa ul. Łukomskiego obejmie wykonanie nawierzchni asfaltowej, chodnika, parkingów oraz ścieżki rowerowej. Termin realizacji zadania przewidywany jest na 6 październik

Tags:

Autor: admin1

Wyświetlenia: 494

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133