VI Łomżyński Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta Łomża

17 kwietnia 2016 22:40 0 komentarzy

Ponad 200 biegaczy stanęło na starcie imprezy pod nazwą VI Łomżyński Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Wynik to jedno, ale najważniejsze to dobiec do mety. Ta edycja imprezy odbyła po czterech latach przerwy, a zawodnicy biorący w niej udział już dzisiaj podkreślali, że chcieliby wystartować w niej za rok

W imprezie wzięli udział zawodnicy z całej Polski. Zawodnicy zmagali się z dystansami 5km, 10 km,  21 km, każdy kto ukończył bieg otrzymywał pamiątkowy medal.  Łomża ma warunki i umie poradzić sobie z imprezami biegowymi, tak twierdzą zawodnicy biorący udział w imprezie. Trasa była wymagająca, ale tereny miejskie i za miejskie były dla zawodników czymś wyjątkowym. Wielu z nich już zapowiedziało, że z chęcią wezmą udział w kolejnej edycji imprezy.

W półmaratonie pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Adam Wakuluk, drugie Andrzej Leończak, a trzecie Paweł Grygo. Odpowiednio na mecie wśród kobiet półmaratonu były Joanna Grochowska, Adrianna Mściwujewska i Dominika Duda.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo jak również galerii zdjęć, której część znajduje się na naszym profilu FACEBOOK.COM   Zapraszamy do obejrzenia, zapowiedzi z imprezy a niebawem cała relacja.

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 818

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133