“WIEŚKA TICO” powstało w Łomży, a to nie koniec!

11 lipca 2017 9:19 0 komentarzy

“Despacito” Luisa Fonsiego i Daddy Yankee w wykonaniu Kabaretu Czwarta Fala i Łukasza Sienickiego podbija internet, a refren nucą ludzie w całej Polsce. Jest równie łatwy jak oryginał, a zapamiętuje się go dużo szybciej.

“Wieśka Tico”, do tej pory obejrzało ponad 8 milionów osób, a klip zajmuje pierwsze miejsce w rankingu kart “na czasie” serwisu YouTube.com.

W utwór zaangażował się łomżyniak producent muzyczny Łukasz Sienicki, który już ma doświadczenie w tworzeniu hitów, które nuci cała Polska. Łukasz z wykształcenia jestem dziennikarzem, z zamiłowania zaś realizatorem nagrań i kompozytorem muzyki rozrywkowej. Na stałe współpracuje z „największymi” w branży muzyki tanecznej i Pop, czego owocem jest niezliczona ilość topowych przebojów wyprodukowanych właśnie w Łomży.

“Szara eminencja” polskiej muzyki dance ma na swoim koncie  współpracę między innymi z takimi artystami jak Marc Mysterio, Dj Adamus, Marcin Klimczak, DeMono, Mateusz Ziółko oraz wieloma innymi muzykami z całego świata. Obecnie pracuje nad debiutanckim materiałem płytowym “MOKA” ”

Akcenty ludowe w moim utworze może nie są tak wyraźne jak w słynnym hicie Donatana i Cleo, o którym wspomiana na swojej stronie Radio ZET, ale wybór Pauli  Tumali do tego klipu jak najbardziej trafny, by pokazać słowiańską urodę – pisze artysta

 

Pinky Lips znalazł się w propozycjach gorącej 20-stki dlatego jeśli tylko wpadnie wam w ucho zapraszamy do głosowania eska.pl

Tags: , , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 2338

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133