Wysokie zwycięstwo z Ruchem

29 maja 2017 6:38 0 komentarzy

Zwycięstwem 4:0 skończyło się wyjazdowe spotkanie ŁKSu 1926 Łomża z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego rozstrzygnęli losy spotkania już w pierwszej połowie strzelając trzy bramki.

Spotkanie wręcz idealnie rozpoczęło się dla zespołu gościu. W jednej z pierwszych akcji piłkę w polu karnym Ruchu dotknął zawodnik tejże drużyny i sędzie słusznie wskazał na jedenasty metr. Piłkę na wapnie ustawił Mariusz Baranowski i pewnie pokonał młodego bramkarza gospodarzy.

W 25. minucie przy sporym zamieszaniu w polu karnym Ruchu na bramkę gospodarzy uderzał Tarnowski. Piłka trafiła wprost w bramkarza i odbita wróciła do młodego napastnika, który podał ją na prawo stronę do Olesińskiego. Ten ze stoickim spokojem podwyższył prowadzenie łomżyńskiego zespołu.

Na tym nie zakończyły się emocje w pierwszej połowie. W 44. minucie z prawej strony piłkę do Przemysława Olesińskiego zagrał Damian Gałązka. Przemek obrócił się w lewo stronę i strzałem przy lewym słupku nie dał szans bramkarzowi Ruchu.

W drugiej odsłonie spotkania łomżyńska drużyna oddała inicjatywę gospodarzom, jednak Ci nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Pawła Lipca. Już w doliczonym czasie gry prawą stroną boiska popędził Marek Kaliszewski. Pomimo tego, że w środku boiska pojawił się Tarnowski, to obrońca ŁKSu zdecydował się na strzał zza pola karnego zaskakując bramkarza i podwyższając prowadzenie do 4:0.

W ostatniej akcji meczu piłkę do bramki skierował Paweł Drażba, jednak sędzia prowadzący spotkanie uznał, że w momencie podania napastnik znajdował się na pozycji spalonej.

ŁKS 1926 Łomża wraca do domu z kompletem punktów pokonując po dobrej grze Ruch Wysokie Mazowieckie. Kolejne spotkanie w Łomży gdzie podopieczni Mateusza Miłoszewskiego zmierzą się z drugą drużyną Jagiellonii.

Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS 1926 Łomża 0:4 (0:3)

ŁKS: Lipiec – Kaliszewski, Cibulskas, Melao, Gałązka, Olesiński, Kacprzyk (65′ Rydzewski), Baranowski (85′ Wasiulewski), Grabowski (80′ Świderski), Sadowski (56′ Drażba), Tarnowski

Tags:

Autor: admin1

Wyświetlenia: 146

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133