Zagrali dla Krystiana!

20 marca 2017 14:07 0 komentarzy

To była wyjątkowa niedziela, pełna radości, muzyki i zabawy. Od godziny 12:00 Hala im. Olimpijczyków Polskich była miejscem kulminacyjnym akcji “Łomża piecze ciasta dla Krystiana”, w którą włączyło się setki osób, zarówno tych piekących ciasta, wrzucających datki do puszek jak i tych którzy są wolontariuszami. To co najważniejsze to powodzenia akcji i pełne puszki. 

Przez cały dzień w w Hali im. Olimpijczyków Polskich, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zaczynając na wspólnym tańczeniu Zumby, czy treningu fitness, po zespół reggae, rok, czy disco polo. Nie zabrakło licytacji, zabaw dla dzieci oraz pokazu ratownictwa przygotowanego przez Grupę Ratowniczą Nadzieja oraz Państwową Straż Pożarną w Łomży. Gwiazdami wieczoru byli artyści z zespołu ‘Chyżaki” oraz zespół Piękni i Młodzi. Współorganizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr. 9.

Wszystko, by wesprzeć walczącego z białaczką Krystiana, który przez chemioterapię przygotowany jest do przeszczepu szpiku. Zbierane fundusze pomogą rodzinie sfinansować dojazdy do szpitali, rehabilitację oraz inne potrzemy związane bezpośrednio lub pośrednio z leczeniem.  Cała cała galeria zdjęć z imprezy do obejrzenia również na facebook.com

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 1117

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133