Zmiana prezesa w MŁKS

20 marca 2017 9:15 0 komentarzy

To dość zaskakująca decyzja, jednak oficjalnie potwierdzona przez Zarząd Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Marcin Trojanowski przestał być prezesem klubu, a funkcja pełniącego obowiązki prezesa MŁKS powierzona została Jackowi Lisowi.

Powodem złożenia mojej rezygnacji był brak wspólnej  wizji z zarządem dotyczącej funkcjonowania i rozwoju MŁKS. Chcę jednak podkreślić, że nadal będę kibicować i wspierać MŁKS – powiedział nam Marcin Trojanowski

Zarząd MŁKS działając na podstawie § 19 ust.1 Statutu Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego, w związku ze zgłoszoną przez Pana Marcina Trojanowskiego w dniu 17 marca 2017r i datowaną na dzień 16 marca 2017r rezygnacją z funkcji członka i Prezesa Zarządu, kierując się dobrem Klubu i zapewnieniem uprawnionej do działania w imieniu MŁKS reprezentacji prawnej, w drodze jednogłośnej uchwały, dokonał w dniu 19 marca 2017r wyboru na funkcję pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu – wieloletniego zawodnika drużyny ŁKS oraz działacza sportowego i obecnego członka Zarządu, Pana Jacka Lisa.

Jednocześnie Zarząd MŁKS w imieniu całej społeczności sportowej skupionej przy klubie MŁKS, kierując się bardzo wysoką oceną dotychczasowej działalności oraz wykazywanego ponadprzeciętnego społecznego zaangażowania w sprawowanie przez Pana Marcina Trojanowskiego obowiązków na stanowisku Prezesa, składa na Jego ręce serdeczne podziękowania.

Zarząd
Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego

Tags: , ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 306

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133