Znamy nową Miss PWSIiP i Galerii Veneda

1 czerwca 2017 8:41 0 komentarzy

Za nami kolejny dzień w którym władza w mieście należy do studentów. W Galerii Veneda odbył się wczoraj konkurs pięknośc, a  Korona Miss PWSIiP i Galerii Veneda trafiła w tym roku do Natalii Gawek. Nowa Miss ma 19 lat i studiuje kosmetologię.  Rywalizacja była bardzo zacięta, a przygotowania do samej gali trwały kilka tygodni.

Juwenalia to okres szczególny, czas radości i zabawy z bycia studentem – mówił Prezydent Mariusz Chrzanowski. Gospodarz miasta nawiązał również do rozpoczętego niedawno 30. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego “Walizka” i klucze do bram nadnarwiańskiego grodu przekazał w… walizce.  

Wiem, że powędrują one w dobre ręce, że będziecie troszczyć się o nasze miasto i dobrze nim zarządzać. Tak się składa, że tej walizki nie ubezpieczyłem, ale najlepszą polisą dla naszego miasta jesteście Wy, młodzi ludzie – zwracał się do studentów, życząc im udanej i przede wszystkim bezpiecznej zabawy – mówił na scenie Mariusz Chrzanowski

Święto studentów nadal trwa dzisiaj na Starym Rynku odbędzie się impreza  Nakręceni na Sport – HOLI DAY , a już w piątek – Juwenalia PWSIiP 2017 (koncert)

Wielki koncert organizowany przez Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zwieńczający Tydzień Kultury Studenckiej. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca na Muszli Koncertowej przy ul. Zjazd. Na naszej scenie publiczność będzie mogła usłyszeń różnorodne gatunki muzyczne, począwszy od hip hopu, przez rock, reggae, kończąc na disco polo. Wystąpią gwiazdy takie jak: Kasia Popowska, Paluch, Nowator, Power Boy, Freakin Rudeboys, WDK, YAK

 

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 1667

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133