“Zrobił na złość” – teraz przeprasza

18 kwietnia 2017 17:20 1 komentarz

Kilka godzin temu na jednym z łomżyńskich profili portalu społecznościowego facebook.com pojawił się anonimowy wpis przestrzegający mieszkańców Łomży, bywających w klubach, przed kobietą, która rzekomo może zarażać mężczyzn wirusem HIV. Wpis już zniknął jednak wieści rozchodzą się bardzo szybko.

Witam chciałbym przestrzedz wszystkich mężczyzn z Łomży i okolicy przed jedna panią która ogłasza się na badoo i jest stałym bywałem klubu **** (*****).Po zapoznaniu się szybko doprowadza do stosunku sexualnego lecz zaznacza ze nie chce się zabezpieczać za pomocą prezerwatywy. Z torebki wypadło jej opakowanie pewnego leku co wzbudziło moje zainteresowania gdyż wiem do czego się ho używa. Swoich partnerów nazywa “ofiarami” nie bez przyczyny – brzmiał anonimowy wpis w internecie (pisownia oryginalna, nazwa klubu oraz imię do wiadomości redakcji)

O zamieszczonym wpisie została poinformowana Policja. Do tej pory jednak, do KMP Łomża nie zgłosiła się żadna osoba poszkodowana w rzekomej sprawie.  Zgodnie z Art. 161. § 1. kodeksu karnego kto, wiedząc, że jest zarażony wirusem HIV, naraża bezpośrednio inną osobę na takie zarażenie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Przestępstwo te zgodnie z § 3 ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Warto zaznaczyć, że lek który miał wypaść rzekomej kobiecie z torebki to “Lamiwudyna”, która stosowana jest nie tylko przy leczeniu wirusa HIV.

Leczenie zakażenia HIV z postępującym niedoborem odporności (liczba komórek CD4 =<500/μl) u dorosłych i dzieci; lek stosuje się w skojarzeniu z innymi lekami przeciwretrowirusowymi. Leczenie przewlekłego WZW typu B u dorosłych z wyrównaną chorobą wątroby z objawami czynnej replikacji, trwale zwiększoną aktywnością ALT i histologicznym potwierdzeniem stanu zapalnego w wątrobie i/lub zwłóknienia, a także u dorosłych z niewyrównaną chorobą wątroby. Lek stosowany również w skojarzeniu z interferonem alfa-1b – wskazania leku według opisu na stronie bazalekow.mp.pl

Nie wiadomo, czy opisana sytuacja jest prawdziwa, jednak takie ostrzeżenia należy traktować poważnie, dlatego zdecydowaliśmy się o tym poinformować.

[AKTUALIZACJA] 

Uprzejmie chciałem przeprosić właściciela klubu **** jak i klub i jego bywalcow za wprowadzenie w blad gdyz nie ma z tym nic wspólnego. Pania ****** również przepraszam .Padło słowo hiv a resztę sam wymyśliłem. .Poniosło mnie w emocjach. Zrobilem na złość swojej dziewczynie.Nie powinienem używać takich argumentów w naszych klotniach,sam się przestraszyłem i zbyt szybko i pochopnie zareagowałem. Proszę o wybaczenie i potrktowanie tego poblazliwie i z przymrużeniem oka. Byłem zestresowany zaskoczony i nie myslalem racjonalnie (Nazwa klubu i imię kobiety podobnie jak wyżej do wiadomości redakcji)

Wcześniejszy post został wykasowany, a w jego miejsce niedawno na tym samym profilu facebook.com pojawiły się wyżej zacytowane przeprosiny.

Fot. pixabay.com

Tags: ,

Autor: admin1

Wyświetlenia: 4406

1 komentarz

 • Remek says:

  Gdyby nie zainteresowanie się tematem mediów pewnie dalej by oszczerstwa chodziły po mieście. Swoją drogą dobrze napisane, laska mogła się leczyć na inną chorobę a ten zrobił z tego nie wiadomo co. Może to będzie idealny przykład dla innych ludzi ubogich w inteligencje, że w internecie nie można pisać wszystkiego.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *
  *

  Kursy walut

  Instagram

  Sonda

  Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

  Głosujących: 754

  Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133