Podejrzany o zabójstwo przyznał się do winy

1 kwietnia 2017 18:20 0 komentarzy

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 35-letniego mieszkańca Kolna został zatrzymany kilkanaście godzin po zabójstwie. Przyznał się do winy i bardzo dokładnie opisał to co się stało – powiedział Polskiemu Radiu Białystok pełniący obowiązki Prokuratora Rejonowego Przemysław Szymanowski.

Prokurator Przemysław Szymanowski informuje, że mężczyźni mieli pokłócić się o pieniądze związane z handlem papierosami. Ze względu na prowadzone postępowanie prokurator nie chciał powiedzieć o jaką kwotę się pokłócili. Zdradził tylko, że była to kwota sześciocyfrowa. Według wyjaśnień zatrzymanego, ten nie planował zabójstwa.

Zatrzymany to 43 letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok pełniący obowiązki prokuratora rejonowego w Kolnie Przemysław Szymanowski, zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy. Podczas wizji lokalnej pokazał mundurowym co zdarzyło się w środowy wieczór (29.03).

Według wstępnych ustaleń napastnik stał przed blokiem, a zaatakowany później mężczyzna rozmawiał z nim przez kuchenne okno. Doszło do kłótni, napastnik wyważył drzwi do mieszkania i obezwładnił matkę ofiary, a później zaatakował jej syna. Doszło do szamotaniny, w trakcie której 35-latek został zraniony nożem w szyję.

Zatrzymany mężczyzna jutro (1.04) ma usłyszeć zarzuty. Grozi mu kara nawet dożywocie.

Źródło: radio.bialystok.pl

Fot. Stopklatka z filmu

Tags: , ,

Autor: admin3

Wyświetlenia: 529

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Sonda

  • ISSN 2450-6133