Razem jechali 203km/h przez miejscowości

1 kwietnia 2017 6:41 0 komentarzy

Po raz kolejny zgłoszenia na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwoliły wyeliminować kierowców, którzy po drogach naszego powiatu poruszali się z nadmierną prędkością. Tym razem przymusową przerwę w kierowaniu pojazdami będzie miało dwoje mieszkańców województwa mazowieckiego.

Podczas weryfikacji zgłoszeń z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zatrzymali dwoje kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkości o ponad 50 km/h. W pierwszym przypadku mundurowi w miniony piątek około godziny 17.00 zatrzymali do kontroli 30-latka. Jak wykazał pomiar prędkości, mężczyzna swoim peugeotem jechał przez miejscowość Czerwone 101 km/h, tym samym przekraczając dozwoloną w tym miejscu prędkość o 51 km/h.

Prawo jazdy zostało zatrzymane również wczoraj 38-letniej kobiecie, która swoim volkswagenem jechała 102 km/h, w miejscu, gdzie ograniczenie wynosi 50 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli mandat w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych. W pierwszym przypadku został skierowany wniosek do sądu.

Źródło: KPP Kolno

Tags:

Autor: admin3

Wyświetlenia: 87

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Sonda

  • ISSN 2450-6133