V Kolneńska Mini Olimpiada Przedszkolaka

25 maja 2017 20:18 0 komentarzy

24 maja 2017 r. na Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się V Kolneńska Mini Olimpiada Przedszkolaka. W tym roku do zawodów przystąpiły cztery drużyny z kolneńskich szkół podstawowych. Uczestnicy sportowych zmagań, musieli wykazać swoją sprawność fizyczną w pięciu konkurencjach, w których liczył się najlepszy czas i celność rzutowa do kosza. Rywalizacja była zacięta do ostatniego gwizdka o czym mogła świadczyć dogrywka, która miała wyłonić zwycięzców olimpiady. Ostatecznie po tej dodatkowej konkurencji pierwsze miejsce zajęła drużyna 5-latków „grupa B” reprezentująca Szkołę Podstawową Nr 2 w Kolnie, a tuż za nimi drugie miejsce zajęły „Pszczółki” reprezentujące Szkołę Podstawową Nr 1 w Kolnie. Trzecie miejsce zajęły drużyny 5- latków „grupa A” i „Słoneczka”. Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom gratulujemy wyników, oraz dziękujemy za dobrą sportową zabawę. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczali Pan Dariusz Łosiewski i Pan Lech Owczarczyk dyrektorzy kolneńskich podstawówek. Puchar Kolneńskiej Mini Olimpiady Przedszkolaka w tym roku powędrował do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kolnie, a wręczyła go organizator sportowej imprezy Pani Alicja Szymańska Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Patronat Honorowy nad olimpiadą, sprawował Burmistrz Miasta Kolno- Andrzej Duda.

Źródło: KOKiS

Autor: admin3