Zobacz ogłoszenie

Contact Information
Contact Joanna
: 518215122
: 0,00 zł
More Information
ELEKTRYK – PRACA ZA GRANICĄ
Zadania:
- montaż tras kablowych, przewodów i podłączanie szaf sterowniczych (sieci nN),
- konieczność dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Krakowa.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- ważne uprawnienia SEP do 1 kV,
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
- umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,
- minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej,

Oferujemy:
- kontakty zagraniczne: Skandynawia, Wielka Brytania, Francja,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
- bezpłatne
This Ad has been viewed 1 time.

  • dzisiaj na chwile zawitalimy do ILO w omy oma lomza
    3 dni ago by tvitvpl dzisiaj na chwile zawitaliśmy do ILO w Łomży #łomża  #lomza
  • marszwolnosco omyskiej platformy oma Lomza
    4 dni ago by tvitvpl  #marszwolnosco  łomżyńskiej platformy #Łomża  #Lomza
  • Sodkoci w pracy oma Lomza milka
    5 dni ago by tvitvpl Słodkości w pracy #Łomża  #Lomza   #milka
  • Czas START  LOMZA OMA
    1 tydzień ago by tvitvpl Czas START :)  #LOMZA  #ŁOMŻA
  • Wesoego jajka Lomza oma polska
    1 tydzień ago by tvitvpl Wesołego jajka ☺☺☺ #Lomza  #Łomża  #polska
  • Adam trzymany kciukiwidzimy si niebawem to bya ciekawa rozmowa zapraszanyhellip
    1 tydzień ago by tvitvpl Adam trzymany kciukiwidzimy się niebawem to była ciekawa rozmowa zapraszany na www.tvitv.pl  #Lomza  #Łomża  #idol   #idolpolska   #muzyka
  • A tymczasem w Tesco promocje na perfumy i wody toaletowehellip
    1 tydzień ago by tvitvpl A tymczasem w Tesco promocje na perfumy i wody toaletowe. Pytanie do znawców tematu-opłaca się?
  • Pikny kwiecie  Lomza oma
    1 tydzień ago by tvitvpl Piękny kwiecień :(  #Lomza  #Łomża
  • Na Kazaskiej 16 stra i policja Wiecie w jakim celu?hellip
    1 tydzień ago by tvitvpl Na Kazańskiej 16 straż i policja. Wiecie w jakim celu? #ŁOMŻA  #LOMZA
  • U nas gazetki s online  wwwtvitvpl zapraszamy  omahellip
    1 tydzień ago by tvitvpl U nas gazetki są online :) www.tvitv.pl zapraszamy :) #Łomża  #Lomza   #polska   #takasytuacja

Najnowsze komentarze

Sonda

Brak aktywnych ankiet.
  • ISSN 2450-6133