Najładniejsza elewacja wielkiej płyty znajduje się w Łomży!

22 maja 2017 12:05 0 komentarzy

Za nami finał IV edycji konkursu „KREISEL – ELEWACJA 2016”. Spośród nadesłanych projektów jury po burzliwej dyskusji  wyłoniło sześciu laureatów oraz dziesięciu wyróżnionych.

Jak informuje ŁSM ideą organizowanego przez firmę KREISEL konkursu jest chęć propagowania interesujących rozwiązań architektonicznych oraz wyróżnienie architektów, inwestorów i wykonawców za elewacje wykonane w technologii KREISEL. Do IV edycji można było zgłaszać realizacje budowlane oddane do użytku między 1 stycznia a 31 grudnia 2016 roku. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w sześciu kategoriach, tj. nowy budynek do 1000 m2 , nowy budynek powyżej 1000 m2, budynek po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek po renowacji (zabytkowy), budynek z zastosowaniem nowości produktowych 2016. Z uwagi na szereg różnorodnych i interesujących prac, obok 6-ciu nagród głównych jury zadecydowało o przyznaniu 10-ciu wyróżnień.

W kategorii “Budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji” zwyciężyła realizacja remontu elewacji budynku w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Moniuszki 16, wykonana przez firmę KOLBUD Spółka Jawna Waldemar i Bogumiła Skrodzcy z Kolna.

  • Nagroda Główna – Waldemar Skrodzki / KOLBUD Sp. J. , Blok mieszkalny, Łomża
  • Wyróżnienie I – Andrzej Sitkowski / ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY, Blok mieszkalny, Suwałki
  • Wyróżnienie II – Artur Fiłonowicz /USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE , Blok wielorodzinny mieszkaniowy, Czarna Białostocka
Jak informuje ŁKS  firma KOLBUD w roku bieżącym remontować będzie dwa kolejne budynki w zasobach ŁSM w Łomży, tj. przy ul. Słowackiego 11 i Żeromskiego 3-3A.

Tags:

Autor: admin1

Wyświetlenia: 1044

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Kursy walut

Instagram

Sonda

Czy prezydent Mariusz Chrzanowski ma szanse na reelekcję?

  • Zdecydowanie tak (31%, Głosów: 235)
  • Zdecydowanie nie (27%, Głosów: 207)
  • Nie (19%, Głosów: 141)
  • Tak (18%, Głosów: 139)
  • Jeszcze nie wiem (5%, Głosów: 35)

Głosujących: 754

Loading ... Loading ...
  • ISSN 2450-6133